BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 10862551
nr 1086 2551
Ljuskrona
Hagamodell, höjd: 75 cm
Kondition: skador, slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 30 januari 2017
kl 19:33:31
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr